معرفی محصول

معرفی کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس
5/5 - (3 امتیاز)

معرفی محصول جدید لجر که مزایای هر دو مدل لجر نانو اس و لجر نانو ایکس را همزمان دارد، اتفاق افتاد. نام این محصول لجر نانو اس پلاس ( Ledger Nano S plus ) است. کیف پول لجر نانو اس پلاس به زودی به باراز خواهد آمد !

ویژگی های کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس

 

لجر نانو اس بدون شک شاهکار تاریخ کیف پول های سخت افزاری بوده است. تا به امروز بیش از دو میلیون لجر نانو اس در سراسر دنیا به فروش رسیده است. بیشترین لجر به ترتیب در کشورهای آمریکا، چین، روسیه، برزیل و فرانسه به فروش رسیده است. آنچه این محصول را به بهترین و پرطرفدارترین کیف پول تاریخ ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است به شرح زیر است:

١- امنیت بالا: کیف پول لجر نانو اس بدون شک امنترین کیف پول تولید شده در جهان است. کیف لجر نه تنها از چیپ های الکترونیکی بسیار امن استفاده می کند، بلکه به علت امکان اتصال به سرور های لجر ، امکان تولید یا فروش کیف لجر تقلبی را کاملا از بین برده است.

٢- پشتیبانی از بیش از ٢٠٠٠ ارز: کیف پول لجر از ابتدا همواره بیشترین ارز موجود را حمایت کرده است و با گسترش بلاکچین های جدید همواره با سرعت بالا ارزهای مورد حمایت خود را افزایش داده است. امروز لجر این قابلیت را دارد که با همکاری با شرکت هایی مختلف مثل متامسک تقریبا تمامی کوین های موجود در بازار را ساپورت میکند.

٣- سابقه بالا: لجر نانو اس قدیمی ترین کیف پول موجود در بازار است. طبیعتا این قدمت نشانگر اعتبار و اعتماز کاربران در سراسر جهان به این کیف هست.

۵ تا از بهترین کیف پول های سخت افزاری ۲۰۲۲
بخوانید

٤- قیمت مقرون به صرفه: لجر نانو اس با قیمت ٥٩ دلار، نسبت به قابلیت های آن بسیار ارزان قیمت است.

 

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس

 

 

اگرچه چهار مورد اشاره شده، برای فروش میلیونی کیف لجر نانو اس کافی بود، اما گاهی مشکلات لجر نانو اس کاربران را نگران می کند. از آن جمله:

١- حافظه کم لجر نانو اس

٢ – صفحه نمایش کوچک

 

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس

 

معرفی کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس

 

با گسترش دنیای ارزهای دیجیتال و تقاضای مکرر مشتریان ، لجر به صدای مشتریان پاسخ مثبت داد، و محصول جدید لجر نانو اس پلاس را به بازار معرفی کرد. علاوه بر تمامی مزایای لجر نانو اس، لجر نانو اس پلاس قابلیت های بیشتری را هم عرضه میکند. از آن جمله به حافظه بالای لجر نانو اس پلاس (حدود ١٠٠ اپلیکیشن مختلف را میتوان روی آن نصب کرد) و همچنین صفحه نمایش آن نسبت به نانو اس بزرگتر هست.

از این رو لجر نانو اس پلاس داری قابلیت هایی بسیار نزدیک به لجر نانو ایکس خواهد بود. اگرچه بلوتوث و باطری نخواهد داشت. این موضوع هم می تواند نکته مثبت و هم منفی فرض شود، چرا که برخی وجود بلوتوث را برای امنیت لجر نانو ایکس نقطه ضعف می دانند.

طبیعتا قیمت لجر نانو اس پلاس از لجر نانو اس بالاتر خواهد بود. اما لجر تلاش می کند قیمت آن را همچنان رقابتی حفظ کند. قیمت لجر نامو اس پلاس احتمالا در رنج ٨٠ دلار خواهد بود.

زمان عرضه لجر نانو اس پلاس هموز رسما اعلام نشده است، اما در جریان کنفرانس اخیر لجر در پاریس، این تاریخ اوایل سال ٢٠٢٢ اعلام شده است. انتظار میرود ابن محصول تا بهار یا تابستان سال ١٠٤١ در ایران هم موجود شود.

لجر استکس چه قابلیت هایی دارد ؟
بخوانید

شرکت لجر نانو تلاش میکند مثل همیشه با سرعت و قیمت مناسب این محصول را به علاقه مندان حوزه ارزهای دیجیتال ارائه کند.

منبع : Welcome the Ledger Nano S Plus to the Ledger family

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *